2017-01-21
Egipt -styczeń / ferie zimowe.

Witajcie

Jeśli macie dosyć widoków za Waszym oknem a nurkowanie w wodzie o temperaturze 4 stopni do Was nie przemawia to zapraszam na wsólny wyjazd do miejsca gdzie jest dużo słońca, woda ciepła, a pod wodą tak dużo życia i kolorów, że nie ma się ochoty kończyć nurkowania. 
Od kilku lat początek roku, a dokładniej okres ferii zimowych jest czasem kiedy jeździmy na nurkowanie do Egitu.

W tym roku także organizowany jest wyjazd, ale jego forma uzależniona jest od ilości chętnych - TAK SAM TEŻ ZAUWAŻYŁEM ,ŻE PIERWSZY RAZ OD 2-3 LAT MAMY ZIMĘ I MOŻE CHCECIE WYKORZYSTAĆ TAKĄ OPCJĘ :)

Teraz już konkretniejsze informacje...

Opcja 1.

Standardowy wyjazd przy grupie 10 osób lub więcej zaplanowany jest na drugi tydzień ferii a dokładnie 21- 28 stycznia /Marsa El Allam.
Cena dla osoby nurkującej w tym okresie to +/- 3100 zł ( w zalezności od wybranego hotelu).
Osoba nie nurkująca to koszt +/- 2200 zł (również uzależniona od hotelu).

- hotel 4 * w opcji All inc.
- okoje 2 osobowe ( istnieje opcja pokoju 1 os lub dostawki)
- pakiet 10 nurkowań (5 dni) 
- butle 12 l + balast
- zdjęcia /filmy z wyjazdu
- opieka instruktora
- wszystkie transfery na miejscu lotnisko/hotel/nurkowania

Opcja 2.

Biorąc poprawkę na "BIAŁE FERIE" i to ,że jednak wielu z Was ma ochotę wykorzystać ten krótki czas na narty/deski, jest dodatkowa opcja dla Tych z Was, którzy jednak wybierają "BŁĘKITNE FERIE".

Jeżeli zbierze się konkretna /zdecydowana grupa mniejsza niż 10 osób to możemy zaczekać na ofertę typu Lastminute w terminie 21 sty. (przy grupach powyżej nie biorę takiegoryzyka gdzie mogło by zabraknąć biletów) lub pojechać wcześniej, mam na myśli terminy 7-11 styczeń to daty wylotu, do Wyboru Dahab ,Sharm, Hurghada, Marsa El Allam - WSZYSTKO DO USTALENIA W KONKRETNEJ ZEBRANEJ GRUPIE.

Na dzień dzisiejszy przy wylotach w terminie od 7do 11 to oszczędność około 400 zł /os ( ten sam hotel i pakiet ),przy lasminute w terminie 21 - NIE MAM POJĘCIA :)
Tak wiem ,że przy planowaniu wakacji te 400 zł dla wielu z Was to nie najwyższa kwota ,ale czesto latacie parami co daje 800 zł.
Przypominam ,że to tylko opcja nr 2. i jak zwykle nic na siłę :)

opcja 3 

jestem otwarty na wszelkie propozycie najchętniej Safari wrakowe w marcu/kwietniu

Tak więc czekam na konkretne informacje zwrotne najlepiej tel, lub wiadomości prv. aby ustalić ostateczną formę i grupę wyjazdu.

Podeślijcie informacje do osób potęcjalnie zainteresowanych ,nie wszyscy zagladają często na pocztę lub FB , a czasu nie ma zbyt wiele.
Dziękuję i dobrego dnia dla Was!
Rafał